Služby

Svým klientům poskytujeme následující personální služby:

  • PERSONÁLNÍ LEASING
  • RECRUITING
  • BRIGÁDNICKÝ SERVIS

Personální leasing

Základem personálního leasingu je zabezpečení určitého množství uchazečů pro výkon prací ve Vaší společnosti. Podle Vašich požadavků vyhledáme požadovaný počet uchazečů, uzavřeme  s nimi pracovní smlouvu a uvedení zaměstnanci nastoupí do zaměstnání s místem výkonu práce ve Vaší společnosti. Vaše společnost uhradí jedenkrát měsíčně fakturu za jejich odpracované hodiny a Vy neřešíte starosti s personální a mzdovou agendou.

Recruiting

Recruiting představuje objektivní výběr nejvhodnějších kandidátů na základě Vámi stanovených požadavek a kritérií. Garantujeme individuální přístup při řešení každého výběru pracovníka. O vývoji celého výběrového procesu klienta průběžně informujeme. V případě přijetí námi vyselektovaného kandidáta, uhradíte jednorázově předem stanovenou odměnu a kandidát se stává kmenovým zaměstnancem Vaší společnosti.

Brigádnický servis

Brigádnici jsou výhodnou posilou pro zaměstnavatele, u kterých se vyskytly nárazové nebo sezónní práce anebo práce, na které není možné z hlediska efektivnosti nasadit zaměstnance v trvalém pracovním poměru.

Využitím brigádnických služeb naší společnosti můžete rychle a flexibilně vyřešit problémy vzniklé náhlým výpadkem kmenového zaměstnance. V průběhu krátkého času Vám dokážeme dodat vhodné brigádníky podle Vámi zadaných požadavků.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Personální agentura

www.amikov.com

prace@amikov.com

+420 601 355 496